Curcumin v optimální koncentraci 90 x 500mg

Kód: CURCUMIN
550 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.7.2019
Kurkuma se v tradiční čínské medicíně používá již po tisíce let pro nejrůznější obtíže. Hlavně pro rozbíjení blokád a pro své protizánětlivé účinky. Curcumin je farmakologicky účinná látka, která se připravuje extrakcí  z kurkumy dlouhé (Curcuma longa). Pro zvýšení vstřebatelnosti velkého množství účinných látek je ke curcuminu přidán piperin a quercetin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Díky speciální formě extrakce nabízíme vysoce kvalitní min 95% výtažek z kurkumy dlouhé v ideálním poměru účinných látek pro nejlepší výsledky. Pro lepší vstřebatelnost účinných látek se přidává piperin ( 95% extrakt z pepře) a bioflavonoid quercetin.

Mycomedica Curcumin obsahuje v 1 kapsli:

Curcumin 95% extrakt z kurkumy dlouhé (Demethoxycurcumin: 15-25 %, Bisdemethoxycurcumin 2,5-6,5 %) - 300mg

Piperin 95% extrakt z pepře - 4mg

Quercetin 30% extrakt z cibule - 40mg

Obsah balení: 120 kapslí á 344mg extraktu - rostliných kapslích (rostlinné jsou vhodné i pro vegany)

O Curcuminu

Curcumin sice není houba, přesto se domníváme, že díky své schopnosti rozbíjet blokády a zároveň zmírňovat zánět najde uplatnění souběžně s medicinálními houbami u celé řady problémů. Používáme vysoce koncentrovaný curcumin pro co nesilnější účinek. Samotný curcumin je pro lidský organismus velmi špatně vstřebatelný, proto ke curcuminu přidáváme malé množství extraktu z pepře (piperin) a extraktu z cibule (quercetin), které zvyšují vstřebatelnost až o 2000 %. Piperin a quercetin zablokují v trávicím systému enzym, který by jinak velmi rychle rozštěpil curcumin na množství neúčinných metabolitů. Tímto způsobbem se nenarušený curcum dostane rychleji do krevního řečiště a k samotným buňkám.

Kurkumin je žluté barvivo získávané z oddenku kurkumy dlouhé (Curcuma longa). Jedná se o lipofilní fenolickou látku, která má výrazné účinky na lidské zdraví. Dle studií má antioxidační a protizánětlivé účinky.

Popis terapeuta: 
 
Dlouho jsme přemýšleli, zda curcumin zařadit do naší nabídky vysoce kvalitních extraktů medicinálních hub. A jelikož jsou našimi odběrateli z více jak 50 % onkologičtí pacienti, tak si myslíme, že to je správné rozhodnutí. Kouzlo medicnálních hub spočívá v tom, že za prvé posilují naši obranyschopnost (obrannou Qi), a ta je schopná se mnohem efektivnějši obracet proti různým patogenům, včetně rakovinných buněk. Jednotlivé účinné látky i samostatně jsou schopné působit cytostaticky a cytotoxicky na rakovinné buňky. To je prokázáno mnoha studiemi. Za druhé medicinální houby posilují lidskou vitalitu a životní sílu (vyživující Qi), což je extrémně důležité zvláště pokud pacient podstupuje konvenční léčbu (chemoterapie, radioterapie, biologická léčba). 
Jediné, co houby dost efektivně neumí, je rozbíjení blokád. Není to v jejich povaze (ony to sice v konečném důsledku také dělají, ale přes náš imunitní systém). A nádory jsou podle čínské medicíny blokády (krevní stáze). A právě kurkuma se odedávna v čínské medicíně používá k rozbíjení krevních stází. Toho se využívá při léčbě bolestivých stavů různé etiologie. Je výborná třeba u různých revmatoidních problémů, kde se využívají její výrazné protizánětlivé účinky. Kurkuma též rozhýbává Qi, harmonizuje játra a žlučník. Je tedy výborná u různých trávicích disharmonií. Více o jednotlivých účincích extraktu z kurkumy najdete v následujícím textu.
Na rozdíl od hub, které se užívají na lačno, tak curcumin se užívá po jídle, protože tuk zlepšuje jeho vstřebatelnost.
 

Použití testovaná v praxi:

  • podpora při léčbě onkologickcý onemocnění + medicnální houby dle druhu problému
  • protizánětlivé účinky
  • regulace trávicí funkce + Chaga, hericium
  • harmonizace váhy člověka + Miatake, MycoClean
  • regulace úrovně krevního cukru  + Maitake
  • podpora u revmatoidních bolestí + Shiitkae, Coriolus, Auricularia, Reishi

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: