O hračkách

Většina námi prodávaných hraček, jsou hračky české výroby. Snažíme se podporovat, naše, české výrobce a proto dáváme přednost českým hračkám před zahraničními.

V našem obchodě www.hracky-a-pohadky.cz naleznete hračky těchto výrobců:

DETOA Albrechtice s.r.o.

Firma byla založena v roce 1908. Jejich vrobky jsou vyráběny z kvalitního dřeva, které se těží v horských oblastech střední Evropy. Pro barvení se používají pouze kvalitní, certifikované a ekologické barvy a laky, které vyhovují normě EN 71 a nezatěžují životní prostředí. Protože jsou hračky určeny převážně nejmenším dětem, je technologickému procesu a kompletaci věnována zvlášť vysoká pozornost, která zaručuje stálou a vysokou kvalitu našich výrobků.

CEEDA CAVITY, s.r.o.

Firma byla založena v roce 2005 a zabývá se výrobou modelových hraček.Výroba hraček probíhá v nových výrobních prostorách na Vsetíně. Veškeré jejich hračky splňují všechny požadované normy normy EN 71-2,3.

REBO International CZ

Nakladatelství bylo založeno v roce 1992.

Pavlína Havránková - BABEKO

Babeko je značka ruční výroby nebo-li HAND MADE. Nápad BABEKO vznikl v roce 2011 kdy se zrodila první ručně vyrobená hračka. Díky spolupráci s pohankovým mlýnem Šmajstrla vznikly i první pohankové nahřívací hračky a nejen ty.

Jiří Mrňávek - ŠAPITÓ

Textilní ateliér Šapitó založili manželé Jiří a Marie Mrňávkovi v roce 2002. Produkce Šapita je od samého začátku zaměřena výhradně na tvorbu originálních hraček a bytových doplňků pro děti. Na prvním místě zůstává originální nápad, kvalitní zpracování a bezpečnost hraček. Hračky mají certifikát o vhodnosti pro děti od 0 let, certifikát Regionální produkt Jizerské hory a ocenění SPRÁVNÁ HRAČKA.