O nás

Hračky a pohádky .cz  |  svět českých hraček pro děti

Společnost Golfstart spol. s r.o. je ryze českou společností. Byla založena v roce 2008 a doposud není zatížena žádnými dluhy či úvěry. My si zkrátka nepůjčujeme. Na veškerý provoz včetně nákupů zboží na sklad si musí společnost vydělat a co si budeme povídat, v dnešní době to není žádná legrace pokud nekradete nebo nejste napojen na státní penězovod. Průměrný věk našich pracovníků se pohybuje okolo 46 let, takže můžeme o nás říci - už nejsme mimina :-)

V naší internetové a kamenné prodejně se snažíme nabízet kvalitní české hračky  českých výrobců ať už firem, tak i hand made výrobců hraček. Najdete u nás znažky Woody což jsou plyšáci Lumpin nebo dřevěné vláčkodráhy apod., DETOA Albrechtice, která se zabývá pouze výrobou dřevěných hraček a především krtka. Také Ceeda Caviti vyrábí krásné barevné dřevěné hračky, od kterých nakupujeme pro změnu dřevěné vláčky, tramvaje, letadla, traktory nebo dřevěné postýlky pro panenky atd. No a hand made čeští výrobci hraček jsou především výrobci látkových hraček jako například Šapito pan Mrňávek nebo Babeko.

A protože chceme aby české děti nebyly hlupáci, soustředíme se také na didaktické a naučné knihy. A také chceme aby děti rozvíjely svou představivost i fantazii, a proto máme spoustu krásných pohádek od českých autorů jako je Jiří Kahoun a jeho slavné Příběhy Včelích medvídků, Bráška je taky ježek a mnohé další. Nebo pan František Nepil a jeho nepřekonatelný Baryk, Naschválníčni a další. Čtěte svým dětem každý den. Udělá jim to lépe nežli násilné a jinak poťouchlé kreslené pohádky na déčku a jinde.

A když nezbyde čas, nějaký ten den, na přečtení dětem pohádky před spaním, máme pro Vás pohádky na CD. Krásné klasické pohádky vyprávěné jako rozhlasové pohádky. Starší ročníky znají rozhlasové pohádky, které se vysílaly každou neděli po obědě. Tak takové máme na CD. Máme i CD s písničkami, kde si děti přes den mohou zadovádět na klasické písničky Tancovala žížala na zahradě polku, Já domu nepudu apod..

Provozovatel portálu hračky a pohádky.cz :

Golfstart spol. s r.o., Cajthamlova 168/17, 266 01 Beroun-Jarov | IČ:283 89 484

gsm: (+420) 733 36 11 35  |  e-mail: info@hrackyapohadky.cz 

Sledujte nás také na Facebooku

logo